İki Adam Tarafından Saldırıya Uğrayan Travesti konuştu

Son saatlerde bir video San Telmo Mahallesi’nde, Avenida Independencia ve Peru köşesinde bir travesti berating 19 yaşlarında iki erkek gösteren viral gitti. Bunlardan biri, Alexis Nunez, diziyi filme ve “hayır Carlos ile” gülerek tekrarladı ederken, ikinci kız saplı ve ona yüzünü ona geri verdi plastik bir tüp ile bir acımasız bir darbe vermek için geldi.

Sonra mesajla, dövüldüğünü travesti kız resmi ekleyerek, sosyal ağlar için video yükseldi: “. Carlos haklı Sakin” Infobae Çarşamba konuşan Nunez kız cinsel hizmet sunulan savundu, onlar reddetti ve ret, o ilk saldırdı. Ama bunların hiçbiri filme görülür.

Kız, Cennet saldırıya denilen bir köşk çalışır ve Corrientes ve Uruguay, Buenos Aires’in bölgede yaşamak olduğunu. Cumartesi gecesi Rey Castro, Avenida Belgrano yakınlarındaki Peru sokakta yer San Telmo, bir disko kuaföre bir grup arkadaşıyla birlikte dans etmeye gitti.

Cennet, Infobae diyalog içinde, zaten Pazar sabahı oldu Bağımsızlık bazı arkadaşlar dört blok eşlik etti ve o ona saldırdı iki gençler yürüyüş gelip görünce bir taksi seyir için yalnız bırakıldı. “Onlar lanet, lanet çığlık geldi,” diye zar zor gördü, dedi.

“Onlar bana çığlık ama ben onlara bir şey söylemedim,” Cennet sosyal ağlarda dolaşan videoda işaret önce, şu açıklamayı yaptı: “Ben kaldırımdan aşağı gelip bana hakaret ve ben tarafına gitmek korku olduğu açıktır cadde. ”

Hemen sonra ne olur, resimlerde görebilirsiniz. görmedim ama ne Sky onları plastik bir boru ile yüz şiddetli darbe sonrasında, arka tarafından bir kez daha saldırıya uğradı bilmesini sağlar. onlara bildirin “O sırt, omuz çürükler vardı, ben yürürken iki gün geçirdim”.

Sky şikayet o o ya da arkadaşları bilinmeyen böyle haksız saldırılara maruz ilk kez olmadığını sözlerine ekledi “onlar öldürmek için alamadım çünkü eğer Neyse ki onlar, bir plastik boru ve hiçbir demir buldum”.

Bir kere, o hatırlıyor “aşağı üç kişi bir araba ve arkadaşım dövmeye başladı. Sokakta, katta başladı beni almak ve beni de yenmek zorunda. Sonra arabaya bindi ve gitti.”

“Gittiğiniz zaman karakola gitti, sen kazanmak almak, size topu vermeyin. Eve gittim ve kendimi ilaçla tedavi,” o son Pazar günü şiddetli saldırıdan sonra ne yaptığını söyledi.

Video viralización gelince, o görüntülerin söyledim tıbbi arkadaşı olduğunu söylüyor. “Ben 3 am oldu ve bir insandır ve bütün bu geçmek zorunda değil çünkü depresif oldu ne,” o toplumsal reded erkeklerin ve kadınların desteğini dokundu itiraf rağmen, dedi.

Bu şiddet olaydan Çarşamba Ayrımcılık, Yabancı Düşmanlığı ve Irkçılığa Karşı Ulusal Enstitüsü (INADI) üzerine, bir deyimi ile ilgili verilmiş, bir kez daha, naturalizing tehlikesi “konusunda uyardı travesti bireylere yönelik şiddet. “

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın