Yerli ve yabancı bir çok seçkin ankara travestileri yoğun ilgiyle karşı karşıya

Ankara travestileri baskılar ve tepkiler sonucu ülkemizde pek fazla bulunmuyor. Sadece ankara ve İstanbul şeklinde büyük şehirlerde istenildiği takdirde bulunabiliyorlar. Yabancı travesti kaygılı bir şekilde yaşamını sürdürürken onlara daha çok ilgili olduğunun da farkındalar. Çünkü onlar diğer travestiler benzer biçimde büyük tepkilere maruz kalmıyorlar. Travesti ler olduğunu fark edenler onlar ile sorun yaşamak istemiyorlar.
Daha azca problem yaşamaları ve cinsel ilişkide daha tatminkar olmaları onları daha ayrı bir konuma sokuyor. Çünkü dış görünüşleri ve bakımlı olmaları onları bir bayandan ayrımsız güzelliğe büründürüyor Hiç tepki görmedikleri düşüncesi normal olarak yanlış sadece tıpkı yabancı şeklinde onlar da oldukca arzulu ve istekli oldukları için bu ilişkiyi tercih edenler için iyi bir seçenek olabiliyorlar.

Kendi ülkelerinde travesti olmaları onlar için maddi bir kaynak olmayınca farklı ülkelere giden travestiler istedikleri ilgiyi fazlasıyla görüyorlar. Ancak kendi ülkelerinde hiç yaşamadıkları tepkiler karşısında şaşırıp kendi ülkelerine dönebiliyorlar. İlgi ve alakayı ne kadar fazla bulsalar da yaşadıkları sıra dışı muameleler sonucu yabanci travestiler baskılara yenik düşüyorlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın