Travestiler İle Seks Hayatınızı Canlandıracak Dekorasyon Önerileri

Vücudumuzdaki Mevcut Cinsel Enerjiyi Dengelemenin Bir Yolu Da Özellikle Yatak Odamızda Tüm Duyularımıza Hitap Eden Bir Ortam Oluşturmaktan Geçiyor. Yatak Odanıza Denge Ve Uyum Getirmek Için Çaba Harcadığınızda, Bu Durum Sizin Aşk Ve Cinsel Hayatınızda Da Etkisini Gösterecek, Mutluluk Ve Tutku Olarak Size Geri Dönecek.

Uzman Klinik Psikolog Ve Hipnoz Uzmanı Mehmet Başkak’ın Kolay Uygulanabilecek Altı Tavsiyesine Kulak Vererek Siz De Yatak Odanızda Aşkın Pozitif Enerjisini Harekete Geçirebilirsiniz.

Cinsel Hayatı Canlandıran Dekorasyon Fikirleri

Ailenizin Fotoğraflarını Yatak Odasına Asmayın!

Yatak Odanızdaki Duvarlarda Anne-babanızın, Arkadaşlarınızın Yada Çocuklarınızın Fotoğrafları Olmasın, Ne De Olsa Özel Anlarınızın Onlar Tarafından Izleniyor Gibi Olmasını Istemezsiniz. Bunun Yerine Duvarlarda Soyut Tablolar Yada Tanıdık Olmayan Insanlara Ait Resimler Olabilir.

 Televizyon Cinsel Aktiviteyi Yarı Yarıya Azaltıyor

Tabi Ki Duvarda Bir Televizyon Da Olmamalı. Yaydığı Elektromanyetik Dalgalardan Dolayı Daha Da Kötüsü Kişiyi Psikolojik Olarak Cinselliğe Kapattığı Için Televizyonun Cinsel Yaşamda Yeri Yoktur. Bilimsel Araştırmalar Da Yatak Odasında Televizyon Bulundurmanın Travestiler ile Cinsel Aktivite Sıklığını Yarı Yarıya Düşüreceğini Gösteriyor.

Kırmızı Ve Pembe Renkler

Yatak Odanızdaki Duvarların Rengiyle Ne Kadar Uyuduğunuz Ve Cinsel Yaşamınızın Ne Kadar Canlı Olduğu Arasında Bir Bağlantı Var. O Zaman Yatak Odasında Hangi Renkler Tercih Edilmeli? Hangi Renkler Sizin Daha Iyi Ve Keyifli Bir Gece Geçirmenize Yardımcı Olur?

Pembe Ve Kırmızı Renkler Bütün Dünyada Aşkın Ve Cinselliğin Renkleri Olarak Kabul Edilirler. O Nedenle Seksüel Hayatınızı Canlandırmak Için Işe Yatak Odanızda Kırmızı Rengi Kullanarak Başlayabilirsiniz Ama Daha Çok Aşk Ve Sevgi Duygularının Harekete Geçmesini Istiyorsanız, Pembe Renk Tavsiye Edilir. Bunu Söylerken Kast Ettiğimiz Yatak Odanızın Duvarlarını Kırmızıya Boyamanız Yada Pembe Nevresimler Yada Perdeler Kullanmanız Değil. Istediğimiz Daha Çok Küçük Dekoratif Objelerle Bunu Yapmanız. Mesela Bir Vazo Içinde Doymuş Renklerden Oluşan Çiçekler, Içinde Pembe Ve Kırmızının Tonları Olan Bir Halı Yada Kilim Veya Kapakları Kırmızı Yada Pembe Renkte Bir Dizi Kitap.

Aşk Ve Cinsel Arzu Için Yasemin Çiçeği

Kişisel Alanınızın Nasıl Koktuğu Sizin Geceleyin Yalnız Mı Yoksa Partnerinizle Beraber Mı Uyuyacağınız Konusu Üzerinde Büyük Bir Etkiye Sahiptir. Koklama Duyumuz Çok Güçlü Bir Afrodizyaktır. Libido Artırıcı Koku Olarak Sadece Geceleri Açan Yasemin Çiçeğinin Kokusunu Deneyebilirsiniz.

Ylang Ylang’ın Mumu Yada Yağı Tavsiye Edilir. Ylang Ylang’ın Hem Travesti Hem Erkeklerde Cinsel Isteği Artırdığı Biliniyor. Cinsel Arzuları Harekete Geçiren Diğer Yağlar Gül Ve Portakal Özü, Ruh Halini Ve Enerjiyi Artırmaya Yarayan Yağlardır.

Küçük Detaylar Üzerinde Yoğunlaşın

Yumuşak Çarşaflar, Ipekli Çamaşırlar Ve Lüks Halı Yada Kilimler, Kısacası Dokunmaktan Keyif Alacağınız Şeyler, Bir Yatak Odası Için Olmazsa Olmazlardır. Ayrıca Yatak Odasındaki Her Şey “iki Kişiye” Göre Düşünülmesi Gerek. Yatakta Uyuyan Her Bir Kişi Için Birden Fazla Yastık Olmasın. Bekarsanız, Iki Yastık Kullanabilirsiniz. Yatak Yanı Lambaları, Mumlar, Bardaklar Ve Odadaki Diğer Objeleri De Mutlaka Iki Kişiye Göre Ayarlayın.

Çalışma Ve Dinlenme Alanlarınızı Birbirinden Ayırın

Stüdyo Dairelerde Yaşayan Kişiler Çalıştıkları Alanla Dinlendikleri Alanı Yer Azlığından Dolayı Birbirinden Ayırmakta Zorluk Çekerler. Böylesi Durumlar Için Uzmanlar Bilgisayar Kullandığınız Alanı Bir Paravan Yada Boncuklu Perdelerle Sınırlandırmanızı Öneriyorlar. Işinizle Ilgili Ne Varsa Hepsini Odanın Bir Yerinde Tutun Ve Çalışmadığınız Zamanlarda Onları Gözünüz Görmesin.

Aynı Durum Evdeki Egzersiz Aletleri Için De Geçerli.
Kondisyon Bisikletleri, Koşu Bantları Ve Tüm Egzersiz Aletleri Gözünüzün Görmeyeceği Bir Yerde Olmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın