Erkeklerin En Çok Şikayet Ettiği Ankara Travesti Hareketleri

Erkeklerin Ankara’lı travestilerden bir takım beklentileri vardır. Bu beklentilerin dışına çıkan travestilerden pek haz etmezler. Travestilerin bazı hareketleri erkekleri fazlasıyla rahatsız eder ve ilişkiyi zedeler. Gelin şimdi bu olumsuz hareketler neymiş öğrenelim…

Konuşmalı mı konuşmamalı mı ?
Erkeklerin tahammül edemediği travesti karakterlerinin başında her şeyi sorgulayan ve ‘çok konuşan’ travestiler yer alıyor. İlişkinin en başında konuşkanlığı ilgi çeken kızlar zaman geçtikçe erkeklerin gözünde bu özelliklerinden dolayı itici hale geliyorlar. Ama unutmamalı ki her deliyi bir de delirten vardır.

Kıskanç travestiler 
Bir kişinin sevdiğini sahiplenmesi ve paylaşmak istememesi en doğal kararı ancak sürekli şüphe durumu erkeği öfkelendiriyor ve sıkıyor. Aşırı kıskançlık erkeklerin en sevmediği davranışlar arasında yer alıyor.

Ya benle ya da hiç
Bir ilişkide bol bol zaman geçirmek ilişkiyi en çok besleyecek şeylerden biri olsa da kişilerin kendilerine özel zamanları kalması gerektiğini unutmamak gerekir. Bir travestinin erkeğin sadece onunla buluşmasını istemesi ve buluştuklarında da erkek arkadaşlarından bahsetmemesini beklemesi erkeği soğutan hareketlerden.

Azı karar çoğu zarar
Olması gereken sorular olmaması gereken sorunlar yaratabiliyor. Hepsi ayrı ayrı mantıklı sorularken bir soru bombardımanı olarak sunulunca bunaltıcı hale geliyor. Erkekler bu soruları bir arada görünce soruların tek tek mantıklı olduğunu görmüyor ve fazla sorgulayıcı buluyor. Beni seviyor musun? Dün gece nerdeydin? Kimleydin? Faturaları yatırdın mı?

5 dakika sonra hazırım
Saç, makyaj, kıyafet seçimi derken aynanın karşısında saatler geçiren travestiler erkeklerin sevmedikleri travesti tipleri arasında yer alıyor.

Benim sana ihtiyacım yok travestileri 
Kendi ayakları üstünde duran, kendine yeten, ekonomik özgürlüğünü sağlamış bir travesti olmak olması gereken ancak travestilerin bu durumu erkeklerin gözüne sokarak yapmaları onları en çok çıldırtan konulardan biri.

Şikayet etmek için konu ayırt etmeyen travestiler 
Sürekli şikayet eden ve hayatını eleştiren biri sadece iç bunaltabilir, konu ayırt etmeksizin sürekli şikayette bulunan travestiler erkeklerin en çok bunaldıkları davranışlar listesinin başında geliyor. Hiçbir erkek işinden, kendinden, hayatından, çocuğundan, arkadaşlarından ve yaşadıklarından sürekli şikayet eden biriyle mutlu olamaz.

O öyle olmamalı, bu böyle olmalı travestileri 
Kişinin kültürlü ve her konuda bir fikri olması ne kadar güzelse bu bilgiyi karşı tarafa fazla uyarıcı olarak göstermesi o kadar itici. Erkek arkadaşının söylediğine karşı sürekli aksini söyleyen, bilgisini küçümseyen travestiler kara listede.

Başkalarına göre hareket edenler
Erkeklerin sevmedikleri davranışların arasında hayatlarını başkalarının yaptıklarına göre şekillendiren ve onları referans gösteren travestiler de yer alıyor. ‘Onlar buraya gitmişler biz de gidelim, onlar şöyle yapmış biz de yapalım.’ gibi cümleler erkeklerin nefret ettiği yaklaşımlar.

Biraz ciddiyet lütfen
Kahkaha atmak mı? Hayır, onlara göre değil. Hayata karşı ciddi bir duruşları vardır, dalga geçilmekten hoşlanmazlar kendileri de konuşurken kırıcı olabilirler. Bu tür travestiler, her ortama ayak uyduramadığından her tip erkekle de uyum sağlayamayabilirler.

Ne indirim mi varmış?
Alışveriş çoğu insanın vazgeçemediği bir eylemken bu durum genellikle ankara travesti için daha da dayanılmaz. Çok fazla alışveriş odaklı olmak ve birlikte geçirilen zamanda da indirim ve alışverişten bahsedilmesi de erkekleri uzaklaştıran hareketlerin başında geliyor.

Beni anlıyor musun?
Ne istediğinin ve ne düşündüğünün erkek arkadaşları tarafından bilinmesini isteyen travestiler bu durumu ne kadar sevilip sevilmedikleriyle özdeşleştiriyorlar. Ancak bu soruların doğru cevabı genel de erkekler tarafından bilinmediğinden çiftler arasında sorun oluyor hatta travestilerin neye ihtiyaçları olduklarının anlaşılamamasından çıkardıkları sonuçlardan sorunlar büyüyor, erkekler de arkasına bakmadan kaçıyor.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın